KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 69

  • 30 537
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 391
KARADAYI


                                       


Продукция: Ай Япъм
Продуцент: Керем Чатай 
Режисьор: Улуч Байрактар и Джем Карджъ
Сценаристи: Сема Ергеникон и Ейлем Джанполат
Музика: Тойгар Ъшъклъ
Жанр: Драма



УЧАСТВАТ

Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Ръза Коджаолу, Улуш Туна Аштепе, Елиф Сьонмез, Лейля Лидия Туутлу, Ерджан Язиджиоулу, Мелике Ипек Ялова, Еркан Авджъ, Керем Фиртина, Хюсеин Сойсалан, Фунда Еруиит и други.


РЕЗЮМЕ

Някои хора се раждат герои, други по-късно стават такива, като Махир. 1970 г. - Назиф Кара има щастлив живот и семейство, но всичко се променя, когато е обвинен в убийството на главния прокурор, което не е извършил. В началото най-големият му син Махир е сигурен, че това е недоразумение, но постепепно разбира, че е добре подготвена клопка. На Назиф му е постановена смъртна присъда. Махир прави всичко възможно, за да намери истинския убиец и да спаси баща си от бесилката. С помощта на семеен приятел, той успява да влезе в съда като стажант-адвокат при съдия Фериде Шадооулу. Насред всичко това се появява и една невъзможна любов./size]


bg
                           









СТАРИТЕ ТЕМИ







Добре дошли и приятни минути в темата!


Hug Hug Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 744
И аз да се запиша първа!
Привет на всички и благодарности за новата тема
Няма ли да се гледа нищо този сезон момичета,дайте да намерим нещо?

# 2
  • Мнения: 23 377
Добро утро и успешна седмица!  Hug

Благодаря за темичката!   bouquet

Партията на Ердоганьо пак ще управлява самостоятелно, уви. Остава да се надяваме, че няма да натвори прекалено много дивотии.






Този път са хванали как гласува и Кенан. Пуснал е бюлетината един час преди края на изборния ден в училище, което се намирало на 200 метра от дома му.

Адресът на училището е Cihangir, Kılıçalipaşa Mahallesi, Kumrulu Sokak

Да знаете на коя улица да го търсите Кеньо.  Grinning




Последна редакция: пн, 02 ное 2015, 07:47 от varna_2

# 3
  • Мнения: 12 152
Добро утро!  Hug Hug Hug
Много хубава нова тема! Благодаря на Галка!  bouquet
Влизам с удоволствие!





Фифи  Hug
Варна  Hug


Този път са хванали как гласува и Кенан. Пуснал е бюлетината един час преди края на изборния ден в училище, което се намирало на 200 метра от дома му.

Адресът на училището е Cihangir, Kılıçalipaşa Mahallesi, Kumrulu Sokak

Да знаете на коя улица да го търсите Кеньо.  Grinning






Ето го батко, бе!  Heart Eyes Да видим как се гласува манекенската - с едната ръка в джоба... Joy

# 4
  • Мнения: 23 377
Ръза с приятелката си Ейлюл в Джихангир.




https://gecce.com/haber-riza-kocaoglu-ile-sevgilisinden-ask-pozu

# 5
  • Мнения: 11 116
Привет на всички! Hug

Благодаря на Галка за новата темичка! bouquet bouquet


Много е хубава Берг!

# 6
  • Мнения: 2 672
Здравейте! HugБлагодаря за новата тема и всичко споделено! bouquetХубав ден и нова седмица на всички! Kissing Heart txtloves

# 7
  • Мнения: 23 377
Още една критична статия за представянето на Синем в "Майките"

Ролята на майка се оказа тежка за Синем

Оставям настрана странното име на сериала. Още преди няколко седмици критикувах избора на Синем К. и Хазар Е. за двете роли на майки. Прогнозирах, че и двете ще рухнат под тежестта на подобна роля. Трябва да призная, че Хазар ме изненада. Справя се с ролята на майка далеч над очакванията ми. Жалко, че  Синем Кобал не успя да ме опровергае.

Дали защото е прекалено медийна личност и присъства непрекъснато по магазинните страници, дали защото ботоксът пречи на изразителността на лицето й, не знам, но не ми е убедителна нито като поддръжничка на левите идеи, нито като майка.  Кобал е неподходящ избор за поверената й роля в сериал, в който вероятно в следващите седмици централен ще бъде въпросът коя е истинската майка- тази, която е родила детето или тази, която го е отгледала.

После коментира сценария. Мнението му е, че драмата идва в повече.

Хвали играта на Окан и актрисата, която играе свекървата.

Засега сериалът поддържа приличен рейтинг, но когато започне излъчването на "Кьосем",  нещата ще се променят. Прогнозата ми е, че първо ще преместят сериала в друг ден, а след това ще го свалят от екран. И цялата сметка за неуспеха ще плати Синем Кобал, а не тези, които са сметнали, че е подходяща за тази роля и са й я предложили.



Последна редакция: пн, 02 ное 2015, 11:21 от varna_2

# 8
  • Мнения: 23 377

Последна редакция: пн, 02 ное 2015, 11:44 от varna_2

# 9
  • Мнения: 5 705
Здравейте!  Hug
 
Галка,  Hug  newsm51

Да си пожелаем хубави новини и добро настроение. Grinning



# 10
  • Мнения: 15 391
Добре заварили на все  Hug Hug Hug Hug Hug!

Хубава седмица и добро настроение ви пожелавам!  Heart Eyes



Случили сме на патрони  Wink Laughing Laughing От хубавци нагоре  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 12 152
Хубави и талантливи!  Peace Heart Eyes Heart Eyes

 






Скрит текст:
Ако някой му се чете за равносметката след техните избори- един анализ от Морето.нет.
http://www.moreto.net/novini.php?n=305394

# 12
  • Мнения: 5 705
Вижте колко са хубави! Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 15 391
Мислих, мислих... па измислих

Прогнозата ми е, че първо ще преместят сериала в друг ден, а след това ще го свалят от екран.

Може би има шанс...  smile3503 ако кандидат мъЖо Й си вземе суперменската мантия и  влезе в дизито на помощ може и да се позадържи една, две идеи повече.  Crazy Crazy Crazy

# 14
  • Мнения: 5 705
Много талантливи актьори има в Турция,
ама галиба сценаристите им се изчерпаха откъм идеи. newsm78
Дългите серии, разводняването на сюжета и прекалената драма
също ще отблъснат драгия зрител. Grinning
И Халит трудно ще намери проект, който да го грабне, а предполагам,
че няма да се впусне в нещо, което не му хареса само заради парите, колкото
и много да са.




Общи условия

Активация на акаунт